רשתות אקספנדד

 

רשתות מתכת דקורטיביות מגולוונות

 
לא פעם תחום הבנייה והעיצוב חוברים ביחד, וזאת כי לצד עיצוב מודרני יוקרתי, גם יש ביקוש לעיצוב מודרני אורבני, וכאן מראה של בניין בשלבי בנייה נכנס לתמונה ואף מציע רשימה ארוכה של אופציות עיצוביות - כגון קירות חשופים ורשתות דקורטיביות מגולוונות פח ואקספנדד, ולו כי המראה המתכתי מחורר יוצר לא מעט עניין ואף מאפשר לשחק בין הסתרה להצצה, לייצר חלוקות למתחמים מבלי לגרום לתחושת מחנק ואף מאפשר ליהנות מחוזק מבני , כמו כן ניתן להשיג אצלנו פרופיל ומסגור לרשתות .
 


הולך וגובר השימוש ברשתות אקספנדד כמחליף לזכוכית שקופה לאחר שנים של שימוש בזכוכית שקופה אשר אטמה את הביניינים לאויר נקי וחסמה את זרימת האוויר לתוך המבנה .

קהילת המעצבים והאדריכלים החליטו להתשמש ברשתות ארוגות ורשתות אקספנדד כדי להשאיר את המראה החשוף שהיה נגלה במחיצות ומעקות זכוכית אולם לאפשר לאויר לחדור לתוך המבנה.

 
 
לקבלת ייעוץ מקצועי בנושא רשתות אקספנדד חייגו עכשיו :
072-3257489
 

 

רעיונות?

 
רשתות דקורטיביות מגולוונות פח ואקספנדד, יכולות לכסות מבנים, להיות חלק מהותי מריהוט אורבני, להגן על מגוון אזורים, להיות חלק אינטגרלי מכונניות וספריות, לשמש כמעקה, להוות מחיצות וכדומה, ועל כן כבר כיום ניתן לראות רשתות אלו בלא מעט מוקדים פופולאריים, כגון אולמות תצוגה, משרדים, מתחמי אירועים, ברים, מסעדות ובתי קפה, וזאת כי למרות שסך הכול מדובר בחומר לכאורה פשוט, הוא עדיין מרתק ועשוי להתאים למגוון קונספטים מתחום העיצוב, ואם נזכיר שהוא גם חזק, מתאים עבור צרכי חוץ (ולו כי הוא מגולוון), אינו תופס מקום רב ומושך את העין, הרי שאין להתפלא שהשילוב של נתונים פרקטיים ועיצוביים הביאו אותו גם אל משרדי פייסבוק, כאשר שם מצאו לנכון לעשות בו שימוש באזור מתקני האופניים, וזוהי כאמור רק דוגמה אחת מבין שלל האופציות האפשריות.

 
 
רשת מתכת שחורה
 
 
 

רשתות חניון אופניים

 
רשתות חניון אופניים
 
 

מידע שימושי

 
חשוב לדעת שכיום ניתן להשיג רשתות דקורטיביות מגולוונות פח ואקספנדד בתצורת פלטות ישרות ולא בגלילים, כך שכבר ניתן להסיק עד כמה מדובר בחומר חזק, איכותי ומרשים, ובנוסף גם השינוע שלו יותר נוח. כמו כן ניתן להשיג רשתות מעין אלו במגוון הגדלים הבאים : 2X1 , 3X1.5 וגם 2.5,X1.25 כאשר העובי מסתכם בסה"כ 2.5 מ"מ. אי לכך הנראות מאוד עדינה וניתן לשחק עם הגדלים המוצעים עבור השגה של כל מטרה עיצובית רצויה.
 

רשתות מתכת

 
 
רשת פח
 
 
 
 
לסיכום נציין שרשתות דקורטיביות מגולוונות פח ואקספנדד הן חזקות, דקות, בעלות נראות שמושכת את העין, מותאמים עבור מגוון צרכי דקורציה ופרקטיקה, מאוד פופולאריים כיום וכל שנותר לעשות זה להבין שמדובר בחומר חזק, מרשים ועמיד, כך שפשוט יש לתת דרור לדמיון. גם אתם מבקשים לרכוש רשתות דקורטיביות שכאלו במחיר הוגן לצד איכות ברמה הגבוהה ביותר? גם אתם רוצים ייעוץ מקצועי לצד הספקה מהירה? גם אתם רוצים גלוון מבטיח לצד ניסיון עשיר? גם אתם מוזמנים לפנות עוד היום אל חברת "אלקטרו כימי גלוון קר" וליהנות מאחריות מלאה לצד ניסיון של יותר מ-30 שנה!

 
פנו אלינו ונשמח לסייע לכם!
072-3257489
 
 
הרשתות שלנו לפי דגם׃
 
 
 
התרשמתם? נשאר לכם לחייג או להגיע אלינו,
072-3257489