מספר מקשר הסבר
 
 
 
 
072-3257489
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4.5
20 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
אלקטרו כימי -  ציפויי אבץ (גלוון)
 
גילוון איכותי ומקצועי עושים עם אלקטרו כימי
 
 
 
לקוחות יקרים
אנו עובדים עבורכם במתכונת רגילה,
גם בימי הקורונה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

רוזטות ומכסים לפרופילים

 
יש לכם מנורה יפה בסלון ונראה שמשהו חסר בה? יש לכם עמוד הנראה בולט מדי בתוך החלל בו הוא נמצא? ישנם אלמנטים שישלימו את החסר והם יעניקו למנורה, לעמוד או הפרופיל מראה נעים יותר לעין המשתלב היטב בתוך החלל.

האלמנט שיחבר בין המנורה לתקרה תוך יצירת מראה אסתטי הוא רוזטה, פרופיל דקורטיבי שיהווה מסגרת לגוף התאורה. חברת אלקטרוכימי ציפויי אבץ מציעה מבחר גדול של רוזטות ומכסים לפרופילים העשויים פלסטיק איכותי או מתכת מגלוונת.
 

החל מ 2 שקלים לרוזטה ! ! !

 
 
מגוון רוזטות
 
 

רוזטה- להכניס את ארמונות אירופה אליכם הביתה

 
 
רוזטה היא מושג המוכר מן האדריכלות האירופאית. אותו חלון עגול שניתן לראות בכנסיות או ארמונות ומעוטר בצורת שושנה נקרא אף הוא רוזטה. את היופי של אותו חלון והאסתטיקה שהוא מוסיף תוכלו אתם להכניס אליכם הביתה בצורה של רוזטה למנורה.

סגנונות העיצוב של הרוזטות הם רבים. הרוזטה יכולה להיות חלקה או מגולפת בגילוף עדין, עגולה או מרובעת, עשויה מתכת או חומר מוקצף כמו פוליאוריתן- הכל לפי בחירה שלכם. ישנו הבדל משמעותי גם בין מידות הרוזטות- הקוטר בעגולות או אורך ורוחב במרובעות. מומלץ שתהיה התאמה בין מידות הרוזטה לגודל גוף התאורה כדי לקבל מראה פרופורציונלי.
 
 
רוזטה מרובעת
 
 
 
רוזטה עגולה
 
 
 
 
 

מכסים לפרופילים- לתת תחושה נעימה יותר

 
 
פרופילים חשופים יכולים לתת תחושה קרה או תעשייתית. לכן, מומלץ לכסות את הפרופילים במכסים שונים. אנו באלקטרוכימי מציעים מכסים לפרופילים ממתכת או חומרים אחרים לפי בחירתכם.

אנו נבצע את ההתאמה לכל עמוד או פרופיל אותם אתם רוצים לכסות בכיסוי שיתן מראה עדין יותר.
 
 
רוזטות
 
 
 

רוזטות ומכסים- רק אצל מומחים בתחום

 
רוזטות ומכסים נועדו לתת מראה אסתטי ולכן הם צריכים להיות מיוצרים באופן איכותי ולשמור על המראה שלהם לאורך זמן. אצלנו באלקטרוכימי ציפויי אבץ הרוזטות או המכסים ממתכת עוברים גלוון כך שהם עמידים בפני לחות והחלדה. ברשותנו היצע רחב של רוזטות ומכסים המתאימים לכל סגנון עיצוב, מעיצוב קלאסי ועד מודרני. מעבר לאיכות המוצר אצלנו איכות השירות משמעותית לא פחות ויחד עם מוצר מצוין תקבלו גם שירות אדיב ואחריות.
 

תמונות נוספות