גילוון שרשרת עוגן

 
סובלים מקורוזיה וחלודה? מעוניינים לבצע גילוון לעוגנים ושרשראות ולא יודעים למי לפנות?
צלצלו עכשיו לחברת אלקטרו כימי 072-3257489

חברת אלקטרו כימי מתמחה ב גלוון קר וייעוץ בנושא קורוזיה ומזמינה את לקוחותיה ביניהם בעלי סירות ויאכטות לנצל את הידע שרכשה לאורך שנים. בחברתנו תוכלו למסור עוגנים ושרשראות שהעלו חלודה עם מגע עם מי הים, לחידוש בעלויות נמוכות ללא צורך לרכוש סוללה חדשה.

השרשרת והעוגן עומדים בשחיקה רבה לאורך זמן ובתנאים קשים. מי המלח בים גורמים לעיכול של הציפוי הקיים ומדי פעם יש לחדשם, אם אין אנו מעוניינים להגיע למצב של עיכול הברזל (מצב של נזק בלתי הפיך) אשר מצריך החלפת המוצר עלינו לחדש את שכבת האבץ

שרשרת עוגן לפני גלוון:
 
 
שרשרת ועוגן חלודים
 
 
 
עוגן חלוד ושרשרת לפני גילוון
 
 
 
 

שיפוץ עוגנים לסירות

 
אלקטרו כימי מבצעת גילוון אבץ לשרשראות בשיטה של טרמו דיפוזיה עם פסיבציה פוספטית בתוספת סילר סילקתי אשר מונעת מגע עם מי הים ומאריכה את חיי השרשרת. בנוסף אנו מבצעים ניקוי מחלודה וצבע לחלקים קטנים וברגים בתפזורת, עם אפשרות הכנה לצבע או ביצוע גילוון אלקטרוליטי בטרומלים.
 
 
גילוון אבץ חם
 
 
 
שיפוץ עוגן לסירה
 
 
 
 
חברת אלקטרו כימי מעניקה שירות, ייעוץ וליווי לבעלי מקצוע מכל התחומים, החברה עוסקת בציפוי מתכות כגון : ברזל, פלדות, פליז נחושת ועוד..

גילוון עוגנים ושרשראות באמצעים מתקדמים היא פעולה מומלצת לשימור לאורך שנים. בכל שלב ניתן שוב להסיר את שכבת האבץ הישנה ולשים שכבה חדשה במקום. (ראה תמונות נלוות).

בכל עת תוכלו לפנות לחברתינו ולהימנות בין לקוחותינו המרוצים לאורך שנים.

 

שרשרת עוגן אחרי גלוון:

 
 
שרשרת אחרי גילוון
 
 
 
עוגן אחרי גלוון
 
 
 
 
 
 

בנוסף מכירת שרשראות ימיות מנירוסטה 316

 
 
שרשראות ימיות מנירוסטה
 
בעוביים משתנים :
8 מ"מ
10 מ"מ
12 מ"מ
 
 
 
צרו קשר עם "אלקטרו כימי - גילוון קר" ונשמח לספק לכם גילוון אמין ואיכותי.