מספר מקשר הסבר
 
 
 
 
072-3257489
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4.5
20 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
אלקטרו כימי -  ציפויי אבץ (גלוון)
 
גילוון איכותי ומקצועי עושים עם אלקטרו כימי
 
 
 
לקוחות יקרים
אנו עובדים עבורכם במתכונת רגילה,
גם בימי הקורונה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ציפוי מתכות

 
חברת אלקטרו כימי – גלוון קר מתמחה בציפוי מתכות באבץ, תהליך הידוע גם בשם גלוון מתכות.
 
ציפוי מתכת ציפוי באבץ
 

ציפוי מתכות - תהליך

 
מתכות המגיעות לגלוון, עוברות תהליכי ניקוי יסודיים לפני שלב הציפוי. ראשית, מסירים את שכבת השומן מהמתכת, כמו גם את החלודה והתחמוצת שנמצאת עליה. לאחר מכן, צורבים את המתכת באמצעות חומצה, על מנת לאפשר לאבץ להידבק (אדהזיה) למתכת. ולבסוף המתכת עוברת פסיבציה, כדי למנוע את היווצרות שכבת האבקה העליונה של האבץ.

בתהליך הגלוון המתכת מצופה באבץ, המקנה לה גימור חלק ואסתטי. באבץ חשמלי עובי הציפוי הוא 15 מיקרון, ובאבץ חם עוביו הוא 80 מיקרון. ניתן לקבל את האבץ בגוון צהוב או לבן, עד לאורך של 6 מטרים. את ציפוי האבץ ניתן ליישם על מתכות כגון: ברזל, פלדות למיניהן, פליז ונחושת.
 

מדוע ציפוי מתכות באבץ כה חשוב?

 
בעלי מקצוע רבים אשר עובדים עם ברזל שחור / מתכת, אינם מסירים ממנו את גורמי ההחלדה בתהליך כימי, אלא מנסים לאטום אותם בתוך המתכת באמצעות צבעים שונים. ללא שכבת ההגנה של האבץ מתחת לצבע, החלודה תפרוץ את שכבת הצבע לאחר מספר חודשים, והמוצר שבו השקענו את מיטב כספנו יתחיל להירקב ולהחליד.

ציפוי מתכות חשוב בדיוק בשל סיבה זו - כדי להקנות למוצר עמידות לאורך שנים וכדי למנוע עוגמת נפש ללקוחות, יש לצפות את המתכת בשכבת אבץ שתגן עליה מפני חלודה. אנו בחברת אלקטרו כימי מספקים ייעוץ מקצועי לכל לקוח, לכל אורך תהליך בניית מוצרי המתכת, ונשמח לסייע גם לכם.