מספר מקשר הסבר
 
 
 
 
072-3257489
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4.5
20 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
אלקטרו כימי -  ציפויי אבץ (גלוון)
 
גילוון איכותי ומקצועי עושים עם אלקטרו כימי
 
 
 
לקוחות יקרים
אנו עובדים עבורכם במתכונת רגילה,
גם בימי הקורונה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חידוש שרשרת עוגן באמצעות גילוון חם

 
רגע... אולי לא כדאי. אם העוגן שלכם חלוד – הוא כבר לא חזק ויציב כמו שהוא אמור להיות, והוא עלול למעול בתפקידו – עיגון כלי השיט שלכם אל מקום בטוח ליד החוף.
במקרה כזה אתם צריכים את המומחים בגילוון חם, אשר ידאגו להחזיר את העוגן ואת שרשרת העוגן אל המסלול, על מנת שיוכלו למלא את תפקידם.

 
חייגו עכשיו 9346869 - 03 והמומחים של אלקטרו כימי ידאגו לכך שתוכלו לבצע עגינה בטוחה

 
העוגן של הסירה או של היאכטה שלכם הוא זה שבזכותו ניתן להציב את הסירה או את היאכטה במקום אחד ולהיות בטוחים שהיא לא תזוז. אם העוגן חלש מדיי או מתפורר – מאוד יכול להיות שיום אחרי שעגנתם עם הסירה בחוף – היא כבר תהיה במקום אחר.

לכן, חשוב מאוד לדאוג לבצע חידוש שרשרת עוגן כשרואים סימני חלודה, וכך לשמר את יכולתו של העוגן לייצב באמת את היאכטה או את הסירה.
 
 

איך עושים את זה? פונים אל המומחים!

 
אלקטרו כימי מתמחה בשיפוץ ובחידוש עוגנים ושרשראות עוגנים, תוך התחייבות לביצוע עבודה יסודית שתאפשר לכם ליהנות מעוגן עמיד וחזק – ממש כמו חדש.
 

חידוש עוגן מתבצע על פי השלבים הבאים:


  • ניקוי חול – העוגן עובר תהליך של ניקוי חול לטובת הסרה של הציפוי הפגום.
  • גלוון חם - לאחר ניקוי החול מתבצע גלוון חם של העוגן, בעובי של 60 מיקרון.

חידוש שרשרת עוגן מתבצע על פי השלבים הבאים:


  • הסרת ציפוי ישן באמצעות ניקוי חול
  • הסרת חלקים פגומים מהשרשרת והשלמתה בחלקים חדשים
  • ניקוי וגלוון – ניקוי מכני של השרשרת וביצוע כלוון דיפוזיוני תוך כדי סיבוב בטרומל מיוחד על מנת שהגלוון ייעשה גם במקומות הקשים יותר לגישה.
  • יישום שכבה סיליקתית – יישום של שכבה סיליקתית על שרשרת העוגן במטרה למנוע את מגע של מי הים עם הברזל עצמו.

התוצאה:

לאחר ביצוע גילוון חם לשרשרת העוגן ולעוגן – יש עליהם שכבת מיגון חזקה שמונעת מהברזל לפגוש את המים וכך מונעת היווצרות של חלודה לאורך זמן. גם לאחר שיחלפו השנים ייווצר בכל זאת מפגש כזה ושוב תתחיל להיווצר חלודה – ניתן לבצע חידוש נוסף שלהם ולהחזיר עטרה ליושנה. למעשה – גם שרשרת חדשה אינה מיוצרת ברמה של הגלוון שמתבצע אצלנו, כך שאין בכלל ספק שעדיף לחדש מאשר לרכוש עוגן ושרשרת עוגן חדשים.
 

אנחנו כאן לשירותכם

 
אם יש לכם סירה או יאכטה ואתם רוצים שהעוגן שלכם יאריך ימים, אתם מוזמנים להביא את העוגן ואת שרשרת העוגן אלינו ואנחנו נדאג לעשות את מה שאנחנו יודעים הכי טוב – לגלוון. העבודה מתבצעת באחריות מלאה, כך שמובטח לכם שתקבלו שרשרת עוגן ועוגן חזקים, יציבים ועמידים בפני חלודה.


לקבלת מידע נוסף – צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ונשמח לסייע ככל שאפשר